Odeon
http://odeon.dinozoruz.com
Odeon
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

agaheroglu

Agah Eroğlu (Gitar - Çello)

10.01.1983 İznik/Bursa doğumlu. 2001 yılında Kocaeli Üni. Müzikoloji Bölümüne girdi.Burada 4 yıl çello ve Müzikoloji eğitiminin yanı sıra müzik teorisi eğitimi aldı. 2006 'da buradan mezun oldu. Şu an aynı bölümde Master öğrencisi ve özel bir kurumda müzik öğretmenliği yapmakta..flotens

Serkan Güney (Flüt)

01.01.1982 doğumlu. 2001 yılında Kocaeli Üni. Müzik Bölümüne girdi.Burada 4 yıl Flüt ve Müzikoloji eğitiminin yanı sıra müzik teorisi eğitimi aldı. 2005'da buradan mezun oldu.Kocaeli A.Güzel Sanatlar Lisesi ve B.Belediye Konservatuarında flüt öğretmenliği yaptı,şu an kocaeli sanayi odası oda orkestrası olan kocaeli oda orkestrasını kurdu 2007 yılında Viyana da girdiği master sınavını kazandı ve Avusturyada eğitimine devam edecek...Işıl Baltacı (Gitar)

2001 yılında Kocaeli Üni. Müzikoloji Bölümüne girdi.Burada 4 yıl Gitar ve Müzikoloji eğitiminin yanı sıra müzik teorisi eğitimi aldı. 2006'da buradan mezun oldu. Şu an aynı okulda Müzikoloji yüksek lisansı yapmakta. Kocaeli Belediye Konservatuarında Gitar ve Solfej öğretmenliği yapmakta.